Rowerem do pracy...


A może by tak zamienić samochód na rower?

W Prohaccp namawiamy pracowników, choć jakoś specjalnie nie musimy tego robić, aby zamienili dojazdy do pracy samochodami na dojazdy rowerami.
Na początku nieśmiało korzystały z tej formy transportu 2-3 osoby, ale teraz regularnie nasza specjalnie przygotowana wiata rowerowa zapełnia się 8-10 rowerami. Niektórzy pokonują w ten sposób nawet 30 km!
Wiesz ile to mniej spalonego paliwa czy groźnych gazów cieplarnianych nie mówiąc o czasie oszczędzonym na staniu w korkach?!
Oszczędność czasu, nerwów i paliwa to nie jedyna korzyść płynąca z takiej jazdy rowerem, bo przecież to, że jesteśmy zdrowsi też ma znaczenie.

A tu niespodzianka. Jako zachęta powstała nasza firmowa akcja – Rowerem do pracy, dyszka do płacy - to taki dodatkowy bonus dla naszych firmowych rowerzystów. Za każdy dzień dojazdu do pracy rowerem, dostają ekstra 10 zł do wynagrodzenia. Ale co z tymi, którzy nie mają roweru? I tu znaleźliśmy rozwiązanie – przygotowaliśmy Prohaccp-owe rowery, z których wszyscy chętni mogą korzystać kiedy tylko chcą.
No tak, ale są i tacy którzy mają nieco więcej kilometrów do przejechania…. No cóż, nie ma idealnego rozwiązania ale od czegoś trzeba zacząć.Produkty wykrywalne testowane na wykrywaczach firmy LOMA loma logo