slide

Diamenty Forbes 2022


Niezmiernie miło jest nam poinformować, że dnia 24.05.2022 r. firmie PROHACCP Sp. z o.o. zostało przyznane WYRÓŻNIENIE w rankingu miesięcznika Forbes w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln PLN w województwie świętokrzyskim.

slide

„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking firm, które w ostatnich latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Gazele Biznesu 2021


Firma PROHACCP Sp. z o.o., po raz kolejny z rzędu, znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP, 22. edycji rankingu "Gazele Biznesu 2021".

slide

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Gazele Biznesu 2020


Firma PROHACCP Sp. z o.o., znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP, 21. edycji rankingu "Gazele Biznesu 2020".

slide

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.Produkty wykrywalne testowane na wykrywaczach firmy LOMA loma logo